Tehnilised võimalused

Latex trükitehnoloogia

Latex trükitehnoloogia on keskkonnasõbralik ja lõhnavaba. Kõrge trükitihedus ja kirkad värvid teevad sellest parima võimaliku tehnoloogia sisemeedia tootmiseks. Samuti valgusreklaamide valmistamiseks. Printer võimaldab trükkida kahepoolseid reklaame ka kohakuti, et tagada tagant valgustatud toodetele kirkamad värvid. Peamised materjalid: Slaidid, sisemeedia kangad, müügitoetusmaterjalid, kiled ja valguskastid. Printimislaius 3.2m värvid CMYK + LM ja LC. Trükitihedus kuni 1200dpi

UV-LED printer

UV-LED printer on mõeldud laia valiku tasapinnaliste toodete valmistamiseks. Printer on sobilik kõrget kvaliteeti nõudvatele töödele sise- ja välimeedias. Materjalidele saab luua vajadusel ka kõrgemaid kohti, näiteks pimekirja ning erinevaid efekte. Peamised materjalid: PVC plaadid, Viscom, Re-Board, KAPA, akrüül, ACP, papp. Samuti saab trükkida paljudele erimaterjalidele ja valmis detailidele.

HP UV rulliprinter

Meie suure kiirusega HP UV rulliprinterid on mõeldud peamiselt välireklaamide valmistamiseks. Koheselt kuivavad UV värvid võimaldavad kiireid tähtaegu ja head kvaliteeti.

Uue põlvkonna Eco-solvent printer

Uue põlvkonna Eco-solvent printerite värvid taluvad hästi venitamist ning on kõrgema kraapekindlusega. Meie mõlemal ColorPainter printeril on sama värviprofiil, mis laseb suuremad tööd jagada masinate vahel. Nii saame alati pakkuda kiiret teenindust partneritele. Peamised materjalid: Tavakiled, autokiled, eri kiled, rollup filmid ja paberid. Printimislaius 1.61m värvid: 6 (Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta).