Teenused

Sisemeedia

Sisemeedia toodete valik on meil lai, alates tavalistest esitlustarvikutest kuni keeruliste lavakujundusteni välja. Põhilisteks toodeteks on kujunenud sisemeedia kangad, erinevad sisemeedia stendid, plaadid, müügitoetusmaterjalid. Samuti pakume laia valikut kleebiseid ja laminaate ning trükime paljudele erimaterjalidele (näiteks klaas, puit, ACP, nahk, rulood).

Välimeedia

Toodame kõiki enamlevinud välimeedia materjale – PVC bännereid, võrkkangaid, valguskasti kangaid, reklaamlippe, kleebiseid, pabereid ja eriotstarbelisi kangaid (näiteks kõlarivõrke ja fassaadikangaid).

Plaadid

Trükime erinevatele plaadimaterjalidele, mis on kasutusel nii sise- kui välimeedias. Meie UV-LED printer on varustatud ka valge värviga, mis võimaldab trükkida muuhulgas klaasile ning akrüülile. Enamlevinud trükimaterjalid on PVC plaadid, papp, Viscom, KAPA, BIP, opaal, ACP. Samuti pakume lõiketeenust ja erikujulisi tooteid.

Kleebised

Omame kleebiste tootmisel pikka kogemust.Toodame tavakleebiseid, kampaania kleebiseid, põrandakleebiseid, sõidukite- ja ühistranspordi kleebiseid ning suurel hulgal erilahendusi. Samuti lamineerime ja lõikame erikujulisi kleebiseid.

Kangad

Meie toodetud sisemeedia kangaid kasutatakse väga laialt – kaupluste interjöörides, messidel, üritusturunduses, lavataustadel ja teatrites.

Valgusreklaamid ja valguskangad

Valmistame valgustähti ja -reklaame, samuti toodame valguskangaid erinevatele materjalidele. Meil on võimalik toota 4/4 valgusreklaami kangaid, et öösel oleks pilt sama särav kui päeval.

Eri lõikused ja tooted

Pakume plaatidele ja kangastele erilõikust CNC pingis. Peamiselt valmistame erikujulisi müügitoetusmaterjale.

Paigalduste korraldus

Oleme abiks erinevate reklaamide paigalduste juhtimisel. Omame pikka kogemust nii sise- kui välimeedia erinevate lahenduste paigaldamisel.