Firmast – Print24

Print24 on ettevõte, kelle põhiliseks sooviks on olla oma klientidele eelkõige õigeid, sobivaid ja kiireid lahendusi pakkuv koostööpartner. Ausa, pikaajalise ning sõbraliku suhtlustasandi loomine on üks meie põhieesmärke, sest ainult nii saame tunda kliendi vajadusi ning sel moel aidata kaasa nende turunduseesmärkide täitumisele.

Oleme keskendunud digitrükile nii väli- kui sisemeediasse. Meie tootevalikus on enam kui 30 materjali, sealhulgas erinevad paberid, PVC kangad, vinüülmaterjalid, lipukangad, digitex-kangad jms. Oleme alati valmis kliendi jaoks otsima talle kõige sobivama materjali. Trükkimisel kasutame nii solvent- kui ka UV-tehnoloogiat, mis avardab kliendi jaoks võimalusi veelgi.

Oma tööde teostamisel kasutame firmade HP, Seiko ja Epson digitrüki masinaid, mis on maailmas kõrgelt tunnustatud oma trükikvaliteedi ja töökindlust poolest.

Väärtustamaks kvaliteeti, ausust ja avameelsust ning innovaatilisust, omame personali, kes on läbinud ainulaadse koolituse trükimasinate tootjatehastes ja treeningkeskustes.

Kogu meie personal teeb oma tööd pühendumusega, luues lahendusi, mis püsivad.