Disainerile – Print24

Sobivaim trükifaili formaat on komposiit-pdf. Kujunduse võib saata ka Illustrator CS, Photoshop CS, CorelDraw 11  kujundusprogrammide failidena (eps, tiff, ai, cdr). Jälgima peab, et fondid oleksid kurvitudeks tehtud ning et kasutatud pildid oleksid kujundusse integreeritud. Võib saata ka teiste kujundusprogrammide poolt salvestatud faile, kuid sel juhul peavad failid olema avatavad eelpoolnimetatud programmidega. Saates kujunduse teisiti, kui pdf-failina, soovime saada näidisfaili jpg formaadis.

Trükime CMYK-värvidega, ühevärviliste tekstide või logode kasutamisel kujunduses lisage võimaluse korral soovitud tooni Pantone kood. Arvestama peate sel juhul asjaoluga, et suur hulk Pantone toone ei ole CMYK-värvidega trükitavad.

Saadetav trükifail peab olema lõppmõõdus, või proportsionaalselt muudetud mõõtudega. Kõik järeltöötlemiseks vajalikud varud arvestame ise juurde. 1:1 mõõdus faili miinimumresolutsioon on 72 dpi. Overprinti palume mitte kasutada!

Faili võib meile toimetada CD-l, DVD-l, mälukaardil, mälupulgal või mõnel teisel levinud andmekandjal. Väiksemed failid võite saata e-posti teel, suuremate failide saatmise jaoks kasutage meie ftp serverit. Kasutajanime ja parooli saadame Teile e-postiga.